RT0805WRD07294RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRD07294RL
JLCPCB Part #
C4179912
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS