RT0805WRD0718KL
MFR.Part #
RT0805WRD0718KL
JLCPCB Part #
C1716110
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 18kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS