RT0805WRC079K53L
MFR.Part #
RT0805WRC079K53L
JLCPCB Part #
C1728980
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS