RT0805WRC0795R3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805WRC0795R3L
JLCPCB Part #
C1728778
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS