RT0805WRC07140RL
MFR.Part #
RT0805WRC07140RL
JLCPCB Part #
C3934479
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS