RT0805WRB077K68L
MFR.Part #
RT0805WRB077K68L
JLCPCB Part #
C4022299
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS