RT0805FRE104K32L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805FRE104K32L
JLCPCB Part #
C6668926
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS