RT0805FRE076K04L
MFR.Part #
RT0805FRE076K04L
JLCPCB Part #
C869558
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS