RT0805FRE074R99L
MFR.Part #
RT0805FRE074R99L
JLCPCB Part #
C20166150
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS