RT0805FRE0728KL
MFR.Part #
RT0805FRE0728KL
JLCPCB Part #
C869333
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS