RT0805FRE0720KL
MFR.Part #
RT0805FRE0720KL
JLCPCB Part #
C706378
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS