RT0805FRE0714RL
MFR.Part #
RT0805FRE0714RL
JLCPCB Part #
C2099729
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14Ω 150V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS