RT0805FRE07147RL
MFR.Part #
RT0805FRE07147RL
JLCPCB Part #
C706369
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω 150V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS