RT0805FRD075K6L
MFR.Part #
RT0805FRD075K6L
JLCPCB Part #
C869113
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS