RT0805FRD0725K5L
MFR.Part #
RT0805FRD0725K5L
JLCPCB Part #
C4052016
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS