RT0805DRE07174RL
MFR.Part #
RT0805DRE07174RL
JLCPCB Part #
C868575
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS