RT0805DRD076R2L
MFR.Part #
RT0805DRD076R2L
JLCPCB Part #
C136913
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS