RT0805DRD075K23L
MFR.Part #
RT0805DRD075K23L
JLCPCB Part #
C2117166
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.23kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS