RT0805DRD07360KL
MFR.Part #
RT0805DRD07360KL
JLCPCB Part #
C4280480
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS