RT0805DRD0720RL
MFR.Part #
RT0805DRD0720RL
JLCPCB Part #
C723391
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS