RT0805DRD07205KL
MFR.Part #
RT0805DRD07205KL
JLCPCB Part #
C4355738
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS