RT0805CRE07931KL
MFR.Part #
RT0805CRE07931KL
JLCPCB Part #
C868492
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS