RT0805CRD075K49L
MFR.Part #
RT0805CRD075K49L
JLCPCB Part #
C868397
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS