RT0805CRD0747KL
MFR.Part #
RT0805CRD0747KL
JLCPCB Part #
C868380
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS