RT0805CRD0712R4L
MFR.Part #
RT0805CRD0712R4L
JLCPCB Part #
C2142304
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS