RT0805CRD07101KL
MFR.Part #
RT0805CRD07101KL
JLCPCB Part #
C868296
Description
-55℃~+155℃ 101kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS