RT0805CRC07787RL
MFR.Part #
RT0805CRC07787RL
JLCPCB Part #
C4081071
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS