RT0805CRC07102KL
MFR.Part #
RT0805CRC07102KL
JLCPCB Part #
C2139168
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS