RT0805CRB0743RL
MFR.Part #
RT0805CRB0743RL
JLCPCB Part #
C1695569
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS