RT0805CRB07143RL
MFR.Part #
RT0805CRB07143RL
JLCPCB Part #
C4283854
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS