RT0805BRE0782K5L
MFR.Part #
RT0805BRE0782K5L
JLCPCB Part #
C868217
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS