RT0805BRE077K5L
MFR.Part #
RT0805BRE077K5L
JLCPCB Part #
C868206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS