RT0805BRE0752K3L
MFR.Part #
RT0805BRE0752K3L
JLCPCB Part #
C866110
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS