RT0805BRE074R32L
MFR.Part #
RT0805BRE074R32L
JLCPCB Part #
C6460785
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS