RT0805BRE072K1L
MFR.Part #
RT0805BRE072K1L
JLCPCB Part #
C865954
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS