RT0805BRE0711RL
MFR.Part #
RT0805BRE0711RL
JLCPCB Part #
C865753
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS