RT0805BRD07931RL
MFR.Part #
RT0805BRD07931RL
JLCPCB Part #
C865705
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS