RT0805BRD07931KL
MFR.Part #
RT0805BRD07931KL
JLCPCB Part #
C865704
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS