RT0805BRD07732RL
MFR.Part #
RT0805BRD07732RL
JLCPCB Part #
C865639
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS