RT0805BRD076K26L
MFR.Part #
RT0805BRD076K26L
JLCPCB Part #
C865622
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.26kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS