RT0805BRD074R99L
MFR.Part #
RT0805BRD074R99L
JLCPCB Part #
C865535
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.99Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS