RT0805BRD07328RL
MFR.Part #
RT0805BRD07328RL
JLCPCB Part #
C865405
Description
-55℃~+155℃ 125mW 328Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS