RT0805BRD0721R5L
MFR.Part #
RT0805BRD0721R5L
JLCPCB Part #
C865301
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 21.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS