RT0805BRD07142KL
MFR.Part #
RT0805BRD07142KL
JLCPCB Part #
C865191
Description
-55℃~+155℃ 125mW 142kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS