RT0805BRC0793K1L
MFR.Part #
RT0805BRC0793K1L
JLCPCB Part #
C865113
Description
-55℃~+155℃ 125mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS