RT0805BRC076K8L
MFR.Part #
RT0805BRC076K8L
JLCPCB Part #
C865055
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS