RT0805BRC0768R1L
MFR.Part #
RT0805BRC0768R1L
JLCPCB Part #
C865042
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS