RT0805BRC075K36L
MFR.Part #
RT0805BRC075K36L
JLCPCB Part #
C865007
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS