RT0805BRC0752R3L
MFR.Part #
RT0805BRC0752R3L
JLCPCB Part #
C864980
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS