RT0805BRC07348RL
MFR.Part #
RT0805BRC07348RL
JLCPCB Part #
C864861
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS